They do exist, fairies, last weekend I actually saw some. They were happily dancing in the afternoon sunrays. These lovely little creatures must have been welcoming the sunshine and the warmth of spring.
Bra fångat, spännande med reflexerna som bildas i bakgrunden! Gillade också den första bilden från det senaste inlägget med fönstret och byggnaden, läckert djup i den!
Ursäkta att jag varit så dålig på att kommentera här sista tiden, tackar och bugar för alla trevliga kommentarer du skrivit på min blogg :-)
Ha det bra!
/Edwin
Erik Koffmar
Tack Kerstin och Susanne. Vad glad jag blir att ni gillar bilden. Susanne det är inte så svårt som man kan tro, det kräver en viss envishet och många exponeringar :0)
/Erik
Susanne(non-registered)
ÅÅÅ så vackert!! Förstår inte hur man lyckas fånga dessa små flygfän! :D
Kerstin Östbring(non-registered)
Otroligt stämningsfulla bilder och en härlig dansuppvisning! /Kerstin
Erik Koffmar
Tackar och bockar för alla era fina kommentarer! Ja Majsan du har nog rätt, om ett tag har vi fullt tillräckligt av dessa små ;O)